Wizyta studyjna dla studentów Automatyki i Robotyki

Biuro Karier PW zaprasza na job shadowing do Zakładu Produkcyjnego Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. w Radzyminie k/Warszawy.

Co to jest JOB SHADOWING?

To podążanie studenta za pracownikiem firmy podczas realizowania przez niego zadań w miejscu pracy. Student staje się „cieniem” specjalisty, obserwuje pracę na danym stanowisku, poznaje firmę od wewnątrz.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA: wydarzenie jedynie dla 12 kandydatów/-ek z PW!
Fabryka w Radzyminie to największy zakład należący do Coca‑Cola HBC Polska. Zakład ten stanowi również centrum produkcyjne dla grupy Coca‑Cola HBC AG. Produkty z tej części Polski trafiają do kilku krajów europejskich. Oprócz napojów produkowane są również preformy, z których następnie wytwarzane są butelki PET. Preformy zaopatrują wszystkie trzy zakłady naszej firmy.

Jak dojechać?

Firma gwarantuje taxi, które przewiezie uczestników spotkania do Zakładu Produkcyjnego. Informacje (miejsce startu z PW oraz godzina wyjazdu będzie przekazywana zapisanym po zakończeniu zapisów).

Gwarantujemy:

• Możliwość obserwacji zadań umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę.
  • Możliwość obserwacji tego, jak funkcjonuje dynamiczna organizacja – jesteśmy liderem w branży!
  • Współpracę z ekspertami.
  • Możliwość odbycia praktyk w Dziale Utrzymania Ruchu, Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o., Radzymin oraz w perspektywie długoterminowej zatrudnienie w fabryce.
  • Nieograniczone zasoby Coca-Coli i innych napojów :)

Szczegóły oraz zapisy: https://bkpw.jobteaser.com/pl/events/65746-job-shadowing-w-dziale-utrzymania-ruchu