Z cyklu "Spotkanie z Pracodawcą"

Firma Provida, „7 sposobów rozwijania inteligencji finansowej”. Spotkanie dedykowane jest dla studentów i absolwentów każdego kierunku studiów oraz osób zainteresowanych uzyskaniem informacji i poszerzenia dotyczących finansów osobistych.

Program:

  • Wartościowa wiedza zawsze na czasie, czyli jak oswoić się z rynkiem finansowym
  • Prawo Parkinsona- dlaczego mu ulegamy?
  • Co ma efekt motyla do zamożności?
  • Czym różni się inwestowania od oszczędzania?
  • Mentalność etatowca, przedsiębiorcy, inwestora.
  • Czy kredyt może być inteligenty?
  • 40 lat pracy zawodowej- czy można inaczej?

Przedstawiciele firmy:

Prezes Jarosław Tomaszewski, jeden z czołowych ekspertów branży finansowej w Polsce.

Informacja o firmie:

Założyciele firmy Provida działają na rynkach kapitałowym i pośrednictwa finansowego praktycznie od początku transformacji gospodarczej naszego kraju. Doświadczenie wyniesione z międzynarodowych instytucji finansowych zaowocowało powołaniem do życia firmy, która dzisiaj jest jednym z najstarszych, największych i zarazem najdynamiczniej rozwijających się podmiotów doradztwa finansowego w Polsce. Przez lata  działalności firma w pełni udowodniła swoją stabilną i rzetelną pozycję rynkową, stając się partnerem docenianym zarówno przez podmioty, z którymi współpracuje, jak też przez licznych jej kontrahentów. Na rynku pośrednictwa finansowego nic nie liczy się tak bardzo, jak stabilność i wiarygodność partnerów. W przypadku Providy za takich uznano powszechnie szanowane i liczące się na rynkach polskim i międzynarodowym instytucje finansowe. Firma współpracuje na terenie całego kraju z rzeszą profesjonalnych konsultantów, menedżerów i dyrektorów regionalnych. Provida łączy w sobie najlepsze cechy sprzedaży poprzez indywidualnego konsultanta finansowego oraz funkcjonalizm sprzedaży, świadcząc swoje usługi w oparciu o zasady rzetelnej i trwałej współpracy.

Dodatkowe informacje:

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wypełnić formularze aplikacyjne, wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Osoby zakwalifikowane będą mogły odbyć praktyki i staże. Szczegóły u przedstawicieli firmy Provida Sp. z o.o.

Informacje organizacyjne:

termin: 24 marca o g.14.15
miejsce: sala 412 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej
czas trwania: 2h

Zapisy:

Prosimy o zgłoszenie chęci przybycia na spotkanie na adres biurokarier@bk.pw.edu.pl lub telefoniczne (22) 234 63 67.