Zarządzenie projektami w energetyce – wybrane zagadnienia

W imieniu Koła Naukowego Zarządzania Projektami PMArt, serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Spotkania z PMami”, na którym gościć będziemy Pana Piotra Świeckiego, który wygłosi wykład na temat: "Zarządzenie projektami w energetyce – wybrane zagadnienia".

Kim jest prelegent?

Piotr Świecki – absolwent wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej. Od 2001 r. pracuje przy realizacji inwestycji w branży energetycznej. W latach 2007-2008 ukończył cykl szkoleń z zarządzania projektami, ryzykiem, finansami, organizowany przez The George Washington University. Obecnie pracuje w PGE jako Dyrektor Projektu Puławy – budowa elektrowni o mocy ok. 800 MWe

Dlaczego warto przyjść?

Prelegent pracuje w PGE - jednej z największych firm energetycznych w Polsce, realizującej projekty na bardzo dużą skalę. Energetyka to niezwykle wymagająca branża, w której zarządzanie projektami jest nie lada wyzwaniem.
Chcesz posłuchać jakie techniki stosują stosują w PGE, z czym i jak sobie radzą, a z czym nie?
Przyjdź na spotkanie z PMAmi!
Warto!

Szczegóły?