Ogłoszenia zewnętrzne

Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching

Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz Ośrodek Kształcenia na Odległość zapraszają pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w warsztatach “ENHANCE workshop on on-line learning and teaching”.

Szkolenie do licencji dyspozytora lotniczego (FDL)

Zapraszamy na szkolenie do licencji dyspozytora lotniczego (FDL) w certyfikowanym Ośrodku Szkolenia Lotniczego CTO Direct Dispatch.

III edycja konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Finansowanie zagranicznych staży dydaktycznych w ramach projektu pn. „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” obejmuje:

Nowe technologie dla dziewczyn

Do 30.06.2021 istnieje możliwość aplikowania o stypendia w ramach siódmej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel.

Cykl spotkań dotyczących nowych technologii i prawa

Wydział Administracji i Nauk Społecznych organizuje dla studentów (i nie tylko) cykl spotkań dotyczących nowych technologii i prawa.

Women in Tech Days

Zaproszenie na wydarzenie organizowane przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

SKF Simpro Quick

Zapraszam na prezentację pana mgr. inż. Pawła Czarniawskiego z firmy SKF, poświęconą prezentacji oprogramowania SKF Simpro Quick do symulacji jednowałowych układów wielołożyskowych.

Konkurs na Pracę Inżynierską Veolia

Konkurs jest skierowany do świeżo upieczonych Inżynierów Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa

Konkurs PW i Fundacji Dekaban na staż postdoktorski

Rozpoczęcie rocznego stażu na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor jest zaplanowane na 1 października 2021 roku.

Psycholog

Dla wszystkich studentów, doktorantów i pracowników została uruchomiona nieodpłatna zdalna pomoc psychologa

Konkurs na pracę inżynierską o tematyce energetycznej

Obroniłeś już pracę inżynierską? Weź udział w naszym konkursie i wygraj nawet 5000 zł. Zgłaszanie prac inżynierskich: 22.03-30.04.2021

Dyplom z Veolią, IX edycja programu

Jeżeli jesteś na ostatnim roku studiów to zapraszamy Cię do udziału w IX edycji programu "Zrób Dyplom z Veolią". Na Twoje zgłoszenie czekamy do 6 kwietnia 2021 r.

Stowarzyszenie Studentów BEST

zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Inżynierskim EBEC

Nowy bar w PW: Chochelka Bistro

Informujemy, że swoją działalność rozpoczął na terenie stołówki PW bar Chochelka Bistro (poprzednia nazwa: Bistro Politechnika).

Diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia.

Cykl wykładów „Konwersja i akumulacja energii. Wybrane zagadnienia”

Od 25 stycznia do 8 lutego 2021r. w Instytucie Lotnictwa Sieci Badawczej Łukasiewicz prowadzony będzie cykl wykładów prof. dr. hab. inż. Romana Domańskiego pn. „Konwersja i akumulacja energii. Wybrane zagadnienia”.

Konkurs BEYOND POB

Do 18 stycznia 2021 r. do godz. 23:59 można składać wnioski w konkursie BEYOND POB.

Ogłoszenie Biura Karier PW

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zmieniła się forma prowadzenia procesów rekrutacyjnych ze standardowej, tzw. "face2face", na wirtualną zapisz się na warsztaty online Video interview, który poprowadzą ekspertki z DANONE.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniach projektu Go2SpaceHUBs

Fundacja Technology Partners zaprasza do udziału w wydarzeniach projektu Go2SpaceHUBs, finansowanym ze środków Komisji Europejskiej (Program Horyzont 2020). Fundacja jest członkiem konsorcjum realizującego projekt.

Rady POB rozpoczynają nabór na drugą edycję konkursów na granty badawcze

Wiosną br. ogłoszono siedem konkursów w ramach poszczególnych Centrów Badawczych Priorytetowych Obszarów Badawczych oraz jeden konkurs “IDUB against COVID-19" jako wspólne przedsięwzięcie wszystkich Centrów Badawczych POB. Mając na uwadze duże zainteresowanie, którymi cieszyły się konkursy na granty badawcze, podjęto decyzję o uruchomieniu jeszcze w tym roku ich drugiej edycji.