Aktualne oferty pracy z Zakładzie Aerodynamiki

Wszystkich informacji dotyczących ofert pracy udziela:

prof. Jacek Szumbarski,

tel. 022-2347430

e-mail: jasz (at) meil.pw.edu.pl

Wykonanie ruchomych elementów aerodynamicznych na spojlerze

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej
w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do opracowania i wykonania ruchomych elementów aerodynamicznych na spojlerze.

Wykonanie ruchomych elementów aerodynamicznych na płacie

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do opracowania i wykonania ruchomych elementów aerodynamicznych na płacie.

Wykonanie obliczeń numerycznych płata

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do wykonania obliczeń numerycznych płata.

Kierowca do testów samochodu

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z prowadzonymi badaniami pojazdu eksperymentalnego na torze w ramach realizacji projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje kierowcy mającego następujące umiejętności i doświadczenie:

Wydruk modeli 3D i przygotowanie ruchomych elementów aerodynamicznych

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do wydruku modeli 3D i przygotowania ruchomych elementów aerodynamicznych.

Opracowanie modyfikacji i obliczenie opływu nadwozia

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do opracowania modyfikacji i obliczenia opływu nadwozia.

Przygotowanie modeli CAD i opracowanie ruchomej klapki Gumeya

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do przygotowania modeli CAD i opracowania ruchomej klapki Gumeya z napędem

Analiza CFD przepływu głównego przez turbinę

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Zaawansowany zespół turbiny niskiego ciśnienia o podwyższonej sprawności" INNOLOT/I/11/NCBR/2014 poszukuje osób do zespołu, którego zadaniem jest przeprowadzenie analizy CFD przepływu głównego przez turbinę.

Badania nad metodą instrumentacji

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Zaawansowany zespół turbiny niskiego ciśnienia o podwyższonej sprawności" INNOLOT/I/11/NCBR/2014 poszukuje osób do zespołu zajmującego się zastosowaniem metody instrumentacji  na powierzchni łopaty kanału dolotowego do turbiny niskiego ciśnienia.

Badania eksperymentalne przepływu wokół 8-łopatowej palisady VKI.

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Zaawansowany zespół turbiny niskiego ciśnienia o podwyższonej sprawności" INNOLOT/I/11/NCBR/2014 poszukuje osób do zespołu prowadzącego badania eksperymentalane na turbinie VKI.

Wykonanie obliczenia opływu nadwozia z ruchomymi elementami aerodynamicznymi

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do obliczenia opływu nadwozia z ruchomymi elementami aerodynamicznymi

Wykonanie obliczeń numerycznych opływu finalnej geometrii pojazdu

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do wykonania obliczeń numerycznych opływu finalnej geometrii pojazdu z elementami aerodynamicznymi generującymi stałe i okresowe siły aerodynamiczne.

Wykonanie i opracowanie wyników pomiarów nieustalonych sił aerodynamicznych.

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do wykonania i opracowania wyników pomiarów nieustalonych sił aerodynamicznych.

Wykonanie i opracowanie wyników wizualizacji olejowej opływu modelu samochodu.

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do wykonania i opracowania wyników wizualizacji olejowej opływu modelu samochodu.

Zaprojektowanie, wykonanie i oprogramowanie sterowników serwomechanizmów.

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6I/34/2015 poszukuje osoby do zaprojektowania, wykonania i oprogramowania sterowników serwomechanizmów.  

Opracowanie założeń oraz wykonanie obliczeń

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do opracowania założeń oraz wykonania obliczeń.

Opracowanie geometrii elementów aerodynamicznych pojazdu

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015  poszukuje osoby do opracowania geometrii elementów aerodynamicznych pojazdu

Opracowania i obliczenie charakterystyk aerodynamicznych docisku

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do opracowania i obliczeń charakterystyk aerodynamicznych docisku.

Implementacja zero-równaniowego modelu przejścia laminarno-turbulentnego

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Zaawansowany zespół turbiny niskiego ciśnienia o podwyższonej sprawności" INNOLOT/I/11/NCBR/2014 poszukuje osoby do przeprowadzenia implementacji zero-równaniowego modelu przejścia laminarno-turbulentnego

Opracowanie i obliczenie charakterystyk aerodynamicznych przedniego systemu docisku

Politechnika Warszawska, Wydział MEiL, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej w związku z realizacją projektu "Aktywny system tłumienia drgań pojazdu" PBS3/B6/34/2015 poszukuje osoby do opracowania i obliczeń charakterystyk aerodynamicznych przedniego systemu docisku.