Sukcesy naszych Kół naukowych w konkursie konstrukcji studenckich KOKOS 2021

Tegoroczna edycja konkursu KOKOS zakończyła się sukcesami kół naukowych działających przy naszym Wydziale.

Na wirtualnej gali konkursu wręczono nagrody w 6 kategoriach, a czego nasi studenci zostali nagrodzeni w poniższych kategoriach:

• I miejsce /3000 zł/ w kategorii JOKER otrzymało Koło Naukowe Robotyków za projekt autonomicznej łodzi podwodnej OKOŃ V2,
  • II miejsce w kategorii VEHICLE /1000 zł/ otrzymało Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów za Orion – pojazd miejski o niskim zużyciu paliwa,
  • III miejsce w kategorii Life Upgrade /500 zł/ zajął projekt e-MaksPower + - to  autonomiczny bolid elektryczny stworzony przez studentów 4 kół naukowych: (ADek, Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów, Koło Naukowe Robotyków oraz Smart City).

Gratulujemy zwycięskim zespołom oraz finalistom konkursu KOKOS.

Fot. Projekt łodzi podwodnej Okoń.