MEiL na targach MSPO 2021

MEL zaprezentował samoloty bezzałogowe i silniki rakietowe. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem.

mspo

Stoisko Politechniki Warszawskiej przyciągało wielu zainteresowanych. Samoloty bezzałogowe i rakiety z MEL były jednymi z najchętniej oglądanych eksponatów, a w szczególności zbudowany w układzie latającego skrzydła BALTIC NORD, który po raz pierwszy został pokazany publicznie. Jako jedni z nielicznych prezentowaliśmy działające konstrukcje, nie tylko makiety. PW Chimera pionowego startu i lądowania oraz NORD wykonały już szereg lotów dowodzących ich znakomitych właściwości lotnych. Na targach MSPO zdobyliśmy wiele kontaktów. Mieliśmy okazję poznać bliżej oczekiwania polskiej armii i klientów zagranicznych. Nasze konstrukcje prezentowaliśmy miedzy innymi przedstawicielom takich firm jak: WB Electronics, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Airbus, General Atomics Aeronautics, Raytheon, Rafael i wiele innych. Na targach zawsze spotykaliśmy się z dużym uznaniem naszych konstrukcji i liczymy na współpracę z potentatami branży lotniczo-kosmicznej w kolejnych projektach.

dscn8845
dscn8846
dscn8847
dscn8861
dscn8863
dscn8873
img_20210907_095632
img_20210907_134618

Więcej informacji na stronach PW CZiTT: https://www.cziitt.pw.edu.pl/dzialy/mspo/

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z udziału przedstawicieli naszej Uczelni targach, dostępnej pod adresem Technologie z PW na XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego - YouTube.

Wersja filmu do pobrania https://tinyurl.com/eah5pry9.