Wydarzenia

MEiL Connect. Student - pracodawca. Reckitt Benckiser Poland SA

Powoli zbliżamy się do końca tegorocznego cyklu "MEiL Connect. Student - pracodawca", dlatego serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie, na które zaprosiliśmy ekspertów z firmy Reckitt Poland

MEiL Connect. Student – pracodawca. ENERIA CAT

Wszystkich studentów zainteresowanych energetyką zachęcamy do spotkania z cyklu "MEiL Connect. Student – pracodawca” na który zaprosiliśmy inżynierów z firmy Eneria CAT.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu MEiL Connect. Student-pracodawca, na którym gościć będziemy przedstawicieli Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych

W ślad za podpisanym porozumieniem o współpracy z Państwową Komisją Badania Wypadków Lotniczych, w dniu 19 kwietnia 2024 w godz. 10:15-12:00 (piątek) w sali 105 ITC odbędzie się spotkanie z ekspertami PKBWL.

MEiL Connect. Student-pracodawca. GE Aerospace

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu MEiL Connect. Student-pracodawca., na którym gościć będziemy przedstawicieli GE Aerospace.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Airbus Helicopters

13 marca na naszym Wydziale zainaugurujemy współpracę z firmą Airbus Helicopters.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Quanta Energy SA

Na pierwsze w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 roku spotkanie z cyklu MEiL Connect. Student-pracodawca zaprosiliśmy firmę Quanta Energy SA.

MEiL Connect. Student -pracodawca. ORLEN Synthos Green Energy

Na pierwsze w 2024 roku spotkanie z cyklu MEiL Connect. Student -pracodawca zaprosiliśmy firmę ORLEN Synthos Green Energy

MEiL Connect. Student - pracodawca. BorgWarner Poland

Jeśli kręci Was motoryzacja i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat turbodoładowania, koniecznie wpadnijcie na styczniowy MEiL Connect. Student – pracodawca.

Symkom

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką symulacji komputerowych i analiz numerycznych do udziału w wydarzeniu, które organizujemy wspólnie z ekspertami firmy Symkom.

Framatome

W dniach 27 listopada - 1 grudnia będziemy gościć w Instytucie Techniki Cieplnej przedstawicieli firmy Framatome, którzy przygotowali dla studentów i pracowników wykład o energetyce jądrowej "BASICS EPR TEHNOLOGY OVERVIEW".

MEiL Connect. Student - pracodawca. Spotkanie z Instytutem Lotnictwa

Jeśli ciekawi Was z czego i jak zbudowany jest silnik lotniczy, koniecznie wpadnijcie na kolejny MEiL Connect. Student - pracodawca, podczas którego gościć będziemy inżynierów z Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa.

MEiL Connect. Student Pracodawca. Spotkanie z firmą Airbus

W dniu 16 listopada 2023r. w sali 105 ITC o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy między Wydziałem MEiL a firmą Airbus.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Firma INNIO

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami firmy INNIO, którzy przybliżą tematykę zastosowania wodoru i paliw alternatywnych w energetyce rozproszonej.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Safran Aircraft Engines Poland

Dotychczasowy "Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL" zamieniamy na "MEiL Connect. Student-pracodawca" i już dziś zapraszamy na spotkanie z firmą Safran Aircraft Engines Poland.

Noc w Instytucie Lotnictwa

Za nami dwunasta Noc w Instytucie Lotnictwa. Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla zwiedzających rekordową liczbę stoisk, na których zaprezentowaliśmy wybrane prace i projekty studentów kół naukowych oraz pracowników Wydziału MEiL.

27. Festiwal Nauki w Warszawie

27. Festiwal Nauki w Warszawie

A jak aerodynamika, P jak prędkości, R jak roboty, S jak symulatory – to między innymi o tych zagadnieniach chcielibyśmy opowiedzieć słuchaczom 27. edycji Festiwalu Nauki w dniach 15-29 września 2023 r.

Summer Schools

W dniach 19-30 czerwca odbyła się druga edycja Summer Schools - Aeronautical Engineering organizowana przez Wydział MEiL

AeroDay 2023

AeroDay 2023

Za nami AeroDay - pierwsze tak duże i intensywne spotkanie z przedstawicielami branży lotniczej, które zorganizowaliśmy na naszym Wydziale.

Wizyta delegacji rządowej w Ośrodku Badań Lotniczych i Kosmicznych PW w Przasnyszu

Wizytę w OBLotu złożyła delegacja, której przewodniczył Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Rafał Romanowski, oraz wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Pan Łukasz Gałczyński. Towarzyszyli im przedstawiciele lokalnego samorządu, w tym starosta przasnyski, Pan Krzysztof Bieńkowski.