Ogłoszenia wydziałowe

Praca w projekcie badawczym

W związku z realizacją projektu NCBiR "Opracowanie gazodynamicznego modułu sterującego, precyzyjnego naprowadzania dla pocisku rakietowego" poszukujemy studenta/studentki/doktoranta/doktorantki.

Piątek z pracodawcą - Flight Training Devices

28 stycznia odbędzie się już 14. spotkanie z cyklu Piątek z pracodawcą na którym gościć będziemy reprezentantów firmy Flight Training Devices.

Automatyzacja procesów projektowania z wykorzystaniem Pythona

Automatyzacja procesów projektowania z wykorzystaniem Pythona to nowy przedmiot na kursie magisterskim RiA.

Nowy wykład - roboty autonomiczne

Celem zajęć jest zaznajomienie studentów z rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz zagadnieniami sterowania ruchem robotów autonomicznych. 

Cyfrowe przetwarzanie obrazów

Przedmiot Cyfrowe przetwarzanie obrazów skierowany jest do osób chcących nauczyć się wykorzystania obrazów cyfrowych w zadaniach wizji komputerowej.

Piątki z pracodawcą - BH Poland sp. z o.o.

Już 14 stycznia 2022 r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Piątki z pracodawcą" na którym gościć będziemy przedstawicieli firmy BH Poland sp. z o.o.

Nowy przedmiot na studiach II-go stopnia na kierunku Robotyka i Automatyka

Pracownia robotyki to całkiem nowy przedmiot w programie studiów magisterskich. W ramach zajęć studenci będą pracowali w małych zespołach nad rozwiązaniem złożonego zagadnienia z obszaru robotyki.

Poszukiwani studenci do projektu

Projekt badawczy dla studentów, w zakresie sterowania śmigłowców w układzie zespolonym, sponsorowany przez firmę Boeing. Projekt realizowany jest przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego.

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA-ST

Nazwa Stanowiska: POST-DOC (adiunkt badawczy)

Piątek z pracodawcą - Agencja Wywiadu

Zapraszamy studentów i absolwentów na trzecie w tym roku akademickim spotkanie on-line z cyklu "Piątki z pracodawcą" na którym gościć będziemy przedstawicieli Agencji Wywiadu - polskiej służby specjalnej odpowiedzialnej za wywiad zagraniczny.

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA 16

W związku z realizacją projektu finansowanego w ramach konkursu NCN SONATA 16 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie na stanowisku POST-DOC (adiunkt badawczy).

Oferta pracy dla inżyniera-konstruktora

Miejsce realizacji zadań badawczych: Instytut Techniki Cieplnej.

Naukowcy z PW w zestawieniu World’s TOP 2% Scientists 2020

57 osób z Politechniki Warszawskiej znalazło się w zestawieniu World’s TOP 2% Scientists 2020, przygotowanym przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier.

Spotkanie z delegacją firmy Westinghouse Electric Company

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z delegacją firmy Westinghouse Electric Company (Westinghouse Nuclear) i wykład "Evolution of US civil light water nuclear technology and the development of passive plants".

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA 16

W związku z realizacją projektu finansowanego w ramach konkursu NCN SONATA 16 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie na stanowisku POST-DOC (adiunkt badawczy).

Piątki z pracodawcą - BCG Platinion

Zapraszamy na drugie w tym roku akademickim spotkanie on-line z cyklu "Piątki z pracodawcą", na którym gościć będziemy przedstawicieli firmy konsultingowej BCG Platinion, 3 grudnia 2021 r. godz. 10:00-11:00.

Stypendium naukowe imienia Justyny Moniuszko

Termin nadsyłania zgłoszeń do stypendium został przedłużony do 14.11.2021 r.

Zakończenie studiów podwójnego dyplomowania na Politechnice Kijowskiej

W dniu 12 października 2021 w Kijowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów studentom, którzy ukończyli studia magisterskie podwójnego dyplomowania "Energetyka Nowej Generacji" finansowane ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. 

Złota Kreda

23 października 2021 r. poznaliśmy laureatów konkursu Złota Kreda.

Oferta pracy w projekcie badawczym

Nazwa Stanowiska: POST-DOC (adiunkt badawczy)