Piątek z pracodawcą, Łukasiewicz - PIAP

Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, 9 grudnia od 12:15, sala 105 ITC.

W ubiegłotygodniowym spotkaniu z cyklu "Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL", na którym gościliśmy przedstawicieli Łukasiewicz - ILOT wzięło udział ponad 40 studentów. Poznaliśmy niesamowite projekty nad którymi pracuje ILOT, a nasi studenci mieli okazję dowiedzieć się bliżej jakim miejscem pracy jest właśnie ILOT. W Sieci Badawczej Łukasiewicz która zrzesza 26 instytutów, działa kolejny pracodawca, którego zaprosiliśmy na spotkanie z naszymi studentkami i studentami - Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP.

Zarezerwujcie sobie czas 9 grudnia od 12:15 - to właśnie w ten piątek w sali 105 ITC gościć będziemy dr. inż. Macieja Cadera - Zastępcę Dyrektora ds. badawczych Łukasiewicz - PIAP, który postara się odpowiedzieć na pytanie - "Dlaczego NIE warto pracować w PIAP".

Na spotkanie obowiązuje rejestracja: https://forms.office.com/r/kEg1vL7fPF, która trwa do 8 grudnia.

Informujemy, że Łukasiewicz - PIAP wkrótce obejmie patronatem merytorycznym Koło Naukowe Robotyków KNR.

Post-LinkedIn