Piątki z pracodawcą - BCG Platinion

11 czerwca 2021 r. odbędzie się dziewiąte i ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu "Piątki z pracodawcą na Wydziale MEiL" na którym gościć będziemy przedstawicieli firmy BCG Platinion.

BCG Platinion jest firmą zajmującą się doradztwem strategicznym IT na skalę globalną. Konsultanci i Architekci IT wspierają klientów w procesach planowania,  modernizacji i optymalizacji infrastruktury oraz rozwiązań IT. Pracują w finansach, energetyce, transporcie i wielu innych sektorach.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać pracowników BCG Platinion, którzy wprowadzą ich w świat doradztwa strategicznego w obszarze technologii. Opowiedzą o swojej pracy, różnorodnych projektach oraz doradzą co zrobić, by stać się częścią zespołu.

Na zakończenie webinaru zaplanowano konkurs z nagrodami – warto zostać do końca spotkania!

Kiedy: 11 czerwca, 10.00-12:00.

Chęć udziału należy potwierdzić na stronie: http://on.bcg.com/Platinion_MEiL_PW_2021. Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 10 czerwca, do godziny 17:00. Link do spotkania zostanie przekazany w ciągu 3 dni od rejestracji.

Webinarium poprowadzi mgr inż. Paulina Chrobocińska – główny specjalista w Biurze Dziekana Wydziału MEiL. Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z wydarzeniem na: https://fb.me/e/1BSkT9cGI oraz do udziału w spotkaniu.