Plebiscyt Złotej Kredy

Jak co roku przeprowadzamy plebiscyt Złotej Kredy. Nadszedł czas, aby wybrać najlepszych prowadzących na naszym Wydziale.

Oto trzy kategorie: najlepszy prowadzący wykłady, najlepszy prowadzący ćwiczenia/laboratoria/seminarium/projekt oraz NOWA KATEGORIA - "ZŁOTE SERCE", czyli nauczyciel, który był wyjątkowo przyjazny studentom i nie tylko dobrze uczył, ale też okazywał zrozumienie i wsparcie. W każdej kategorii możecie wskazać tylko jednego prowadzącego.

Plebiscyt trwa do 30 czerwca do północy. Każdy student może wypełnić ankietę tylko raz. W celu weryfikacji uprawnień do oddania głosu wymagane jest zalogowanie się na konto studenckie, ale oczywiście głosy są anonimowe i dostęp do nich ma tylko Delegat WRS do Komisji Dydaktycznej. Prosimy o napisanie pełnego imienia i nazwiska prowadzącego bez jego tytułu naukowego. Głosujecie tylko na prowadzących, z którymi mieliście zajęcia w przeciągu ostatniego roku akademickiego (tj. semestr zimowy 2020Z i semestr letni 2021L (obecny)). Dziękujemy za wszystkie oddane głosy! Pozdrawiamy

WRS MEiL

Link do formularza Złotej Kredy: https://forms.office.com/r/s3LVqq56Mb
Głosowanie trwa do 30 czerwca.