Warsztaty dla pracowników PW: Świadomi energii

Studenci Koła Naukowego Energetyków działającego od lat na naszym Wydziale organizują, z myślą o pracownikach Politechniki Warszawskiej, warsztat Świadomi Energii.

Robią to nieodpłatnie, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom w zakresie racjonalniejszego użytkowania energii.

Proszę rozważyć udział w tych warsztatach, choćby w formule on-line.

Poniżej informacja przygotowana przez studentów:

Czy wyłączenie światła w pokoju, w którym nie przebywamy może realnie zmniejszyć wysokość rachunków za energię elektryczną ? Jaką wartość w kontekście oszczędzania energii mają małe zmiany naszych nawyków? Czy może nam tej zimy zabraknąć energii? Co my możemy zrobić, aby temu zapobiec?

Na te i inne nurtujące pytania z zakresu energetyki i obecnej sytuacji na rynku odpowiedzą studenci Politechniki Warszawskiej z Koła Naukowego Energetyków, podczas specjalnie zorganizowanych dla Państwa warsztatów. Warsztaty (przeprowadzane w ramach projektu „Świadomi Energii”) dla pracowników Politechniki Warszawskiej odbędą się w jednym z dwóch terminów, który jest do wyboru w ankiecie. Jeśli są Państwo chętni wziąć udział w warsztatach (organizatorzy zachęcają do zabierania osób towarzyszących!) należy wypełnić formularz.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.