Wystawa poświęcona pamięci Profesora Piotra Wolańskiego

W imieniu Muzeum Politechniki Warszawskiej oraz społeczności Wydziału MEiL serdecznie zachęcamy do udziału w wernisażu wystawy poświęconej pamięci Profesora Piotra Wolańskiego.

pwolanski

Profesor Piotr Wolański pozostawił niezatarte ślady w naszych sercach i umysłach. Jego oddanie nauce, pasja do kształcenia, dzielenie się wiedzą oraz niezwykła osobowość inspirują nas nadal, nawet w chwilach nostalgii i tęsknoty za jego obecnością.

Za kilka dni minie osiem miesięcy od kiedy Profesora nie ma już z nami.

Pamiętamy nasze ubiegłoroczne sierpniowe spotkania z Profesorem. Nikt z nas nie przypuszczał, że są one ostatnimi rozmowami, a wspólne plany pozostały wolą Profesora, którą staramy się zrealizować najlepiej jak umiemy.

Już 9 maja o godz. 11:00 w Muzeum Politechniki Warszawskiej odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy „Profesor Wolański. Człowiek i dzieło”, podczas którego będziemy mieć okazję do wspomnień i rozmów o osiągnięciach Profesora, duchowej mądrości i o tym, jak wpłynął na nasze życie i rozwój swoich wychowanków. Niech to będzie czas refleksji i dzielenia się wzruszeniami z tymi, którzy również mieli zaszczyt poznać tego wyjątkowego człowieka.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie w poniższym zaproszeniu. Do tego czasu, zachęcamy Was do zatrzymania się na chwilę, by wspólnie celebrować życie
i dziedzictwo Profesora Wolańskiego.