Ogłoszenia wydziałowe

Kierunek Energetyka z europejskim certyfikatem jakości kształcenia EUR-ACE Label

Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych przyznała akredytację na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia na okres 5 lat.

Stypendium im. Franciszka Pchełki

Na Wydziale MEiL rusza stypendium im. Franciszka Pchełki, którego sponsorem jest Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie.

Kurs energetyki wiatrowej

Wniosek dr. hab. inż. Piotra Krawczyka, prof. uczelni z dofinansowaniem w konkursie na granty dydaktyczne w programie "Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza".

Zostań wolontariuszem w hangarze

Wydział MEiL wraz z Fundacją "Smyki na Start" poszukuje wolontariuszy spośród studentów Wydziału do organizacji warsztatów budowy modeli szybowca PW-5 Smyk w ramach Festiwalu Nauki, który odbędzie się w naszym hangarze.

Narodowa Reprezentacja Akademicka

W lipcu 2022r. trzech studentów naszego Wydziału zostało beneficjentami programu Narodowa Reprezentacja Akademicka (III. nabór).

Nowości w ofercie dydaktycznej Zakładu Aerodynamiki

Seminarium, poniedziałek 20 czerwca br., godz. 13.00, sala A0.

Piątek z pracodawcą - PLL LOT i LOT Cabin Crew

Już 10 czerwca w godz. 10:15-12:00 w sali A0, Budynek ITLiMS, ul. Nowowiejska 24 odbędzie się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu "Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL".

Piątek z pracodawcą - Sener

Już 3 czerwca w godz. 10:15-12:00 w sali A0, Budynek ITLiMS, ul. Nowowiejska 24 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL”. Gościć będziemy ekspertów z firmy Sener.

Piątek z pracodawcą - Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Piątek z pracodawcą - Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Już 3 czerwca w godz. 12:15-14:00 w sali A0, Budynek ITLiMS, ul. Nowowiejska 24 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL”. Gościć będziemy ekspertów z Polskich Sieci Elektroenergetycznych.

Oblot samolotów bezzałogowych z rodziny Baltic NORD

W dniach 16-18 maja na lotnisku w Masłowie odbył się oblot samolotów bezzałogowych z rodziny Baltic NORD o masie startowej 25kg. 

Zaproszenie dla studentów do udziału w badaniach

Zapraszamy do udziały w testach dynamicznych mechanizmów zasilanych siłą mięśni. Za udział w testach przysługuje niewielkie wynagrodzenie.

Spotkanie z firmą BOEING

12 maja 2022 roku o godz. 1215 w sali A0 ITLiMS Wydziału MEiL odbędzie się spotkanie z firmą BOEING, na którym zaprezentowane zostaną możliwości kariery i ścieżki rozwoju w tej firmie.

Wyjazd do Technische Universitat Berlin

Oferta dla studentów MEiL, dla kierunków mechanika i pokrewne, kończących studia inżynierskie.

Konkurs na granty wewnętrzne RND IM

Termin składania wniosków upływa 29 kwietnia br.

Granty wewnętrzne RND AEE 2022

Rada Naukowa Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia regulamin konkursu na granty badawcze w 2022. Termin składania wniosków upływa 6 kwietnia 2022 r.

Piątki z pracodawcą - Urząd Patentowy RP

Już 8 kwietnia 2022 roku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Piątki z pracodawcą", na którym gościć będziemy przedstawicieli Urzędu Patentowego RP.

Porozumienie z Agencją Rynku Energii S.A.

W dniu 3 marca 2022 r. Dziekan Wydziału MEiL podpisał porozumienie o współpracy z Agencją Rynku Energii S.A.

Stypendium naukowe imienia Justyny Moniuszko

Najlepszy student przystępujący na studia magisterskie wydziału MEiL, który wykaże się wysoką średnią oraz inżynierską pasją, będzie miał szansę otrzymać stypendium naukowe w wysokości 1580 PLN brutto miesięcznie przez okres trzech semestrów.

Inżyniera biomedyczna, granty 2022

Granty wewnętrzne dla pracowników i doktorantów Politechniki Warszawskiej wspierające prowadzenie działalności naukowej w dyscyplinie Inżyniera biomedyczna.

Granty IŚGiE 2022

Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka PW podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia regulamin konkursu na granty badawcze w 2022.