Ogłoszenia wydziałowe

Poszukiwani studenci do udziału w projekcie dydaktycznym

Tematyka projektu dotyczy systemów bezzałogowych, symulacji oraz sztucznej inteligencji. Projekt sponsorowany jest przez firmę Boeing i realizowany przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego.

Inżynierze, zdobądź stypendium naukowe imienia Justyny Moniuszko!

Najlepszy student przystępujący na studia magisterskie wydziału MEiL, który wykaże się wysoką średnią oraz inżynierską pasją, będzie miał szansę otrzymać stypendium naukowe w wysokości 1300 PLN brutto miesięcznie przez okres trzech semestrów!

Nie żyje Wiesław Różacki, członek Rady Konsultacyjnej Wydziału MEiL

Z żalem i smutkiem informujemy  że 1 marca 2021 r. zmarł Wiesław Mariusz Różacki, jedna z najbardziej znanych i szanowanych postaci w polskiej energetyce, od młodości związany z branżą energetyczną, absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej, wielokrotny organizator Forum Energetycznego.

Dwa projekty konkursu BeyondPOB trafiły do pracowników Wydziału MEiL

Znamy już wyniki konkursu na granty badawcze BeyondPOB ogłoszonego w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza”.

Konkurs na Granty 2021 RND IŚGiE PW

Termin składania wniosków do 31 maja 2021 r.

5 projektów konkursu Energytech-2 IDUB PW trafiło do pracowników Wydziału MEiL

Znamy już wyniki konkursu na granty badawcze ENERGYTECH-2 (Impulse i Power) ogłoszonego w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza” (Priorytetowy Obszar Badawczy – Centrum Badawcze Konwersja i Magazynowanie Energii).